Олександр Шовковський взяв участь у почесній вечері в посольстві Німеччини

Динамо Київ 30 Травня, 22:17 304
Олександр Шовковський взяв участь у почесній вечері в посольстві Німеччини | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський зустрівся з представниками футбольної та дипломатичної спільноти у рамках запрошення на почесну вечерю в посольстві Німеччини.

У рамках заходу Олександр Володимирович поспілкувався з футбольним амбасадором Євро-2024 та колишнім захисником національної збірної Німеччини Арне Фрідріхом, керівником відділу спорту, відповідальним за дипломатію Євро-2024 Петером Кеттнером, постійним заступником Посла Німеччини в Україні Тімом Пранґе, а також очільником КМДА, легендарним українським спортсменом Віталієм Кличком.

Головною темою розмови був розвиток українського спорту і зокрема футболу в умовах війни в нашій країні. Попри постійни обстріли та атаки на українські міста, чемпіонат країни з футболу відбувся вже другий сезон поспіль, а національна команда країни потрапила до фінальної частини Євро-2024.

Війна України проти російських загарбників йде вже більше 10-ти років, але навіть у таких умовах наша країна розвиває аматорський й професійний спорт та отримує великі перемоги на міжнародній арені. Нашу країну прославляють представники багатьох видів спорту, які завоювали золоті медалі на змаганнях різних рівнів.