Гравець, який вже підписав фантастичний контракт із «Шахтарем», не хоче їхати в Україну

Футбол України 31 Травня, 12:46 205
Гравець, який вже підписав фантастичний контракт із «Шахтарем», не хоче їхати в Україну | 19-27
Педріньйо Делміно, який підписав із «Шахтарем» взимку новий контракт (до 2029 року) на покращених умовах, має повернутися до України в липні.

26-річний бразилець зараз виступає за «Атлетіко Мінейро» на правах оренди. Незважаючи на те, що у Педріньйо далеко не все виходить у бразильському клубі (він забив перший гол лише в 51-му матчі за «Атлетіко»), останнім часом він заговорив про те, що хотів би залишитись у Бразилії.

- Як я вже сказав, я хотів би й далі грати у такій великій команді, як «Атлетіко», тому що я дуже щасливий зараз. Можете бути впевнені, я зроблю все можливе, щоб допомогти клубу якнайкраще. Я дуже щасливий тут. Мої товариші по команді завжди мене підтримували, навіть коли я мало грав, коли був травмований, - розповів Педріньйо.

Незважаючи на те, що «Шахтар» ще в лютому анонсував повернення бразильця, а Дарійо Срна підтвердив у травні, що Педріньйо має незабаром повернутися до команди, поки немає впевненості в тому, що бразилець повернеться. Хоча в «Атлетико» також зазначили, що вони не обговорювали продовження оренди з «Шахтарем».

Проте Педріньйо може так і не повернутися до України. У всякому разі, така ймовірність є, про що повідомив агент гравець – Вілл Данташ – в інтерв'ю No Ataque, відповідаючи на запитання, чи залишиться Педріньйо в Бразилії або повернеться до «Шахтаря».

- Все залежить від «Шахтаря». Ми ще нічого не вирішили. Можливо, що «Шахтар» погодиться на нову оренду. Це залежить від суми, яку потрібно буде заплатити (за оренду, - прим), - розповів агент.

Вілл гарантує, що атакуючий півзахисник є об'єктом запитів з боку кількох команд – як у Бразилії, так і в інших країнах, тому Педріньйо може не повернутися до «Шахтаря» навіть у тому випадку, якщо він залишить «Атлетіко».