«Копія Леоненка»: Циганик розповів, чи помилилося «Динамо» віддавши «Шахтарю» їхню майбутню легенду в обмін на Реброва

Динамо Київ 31 Травня, 12:47 1409
«Копія Леоненка»: Циганик розповів, чи помилилося «Динамо» віддавши «Шахтарю» їхню майбутню легенду в обмін на Реброва | 19-27
Популярний журналіст Ігор Циганик висловився стосовно гучного трансферу початку 1990-х років, коли «Динамо» обміняло Олега Матвєєва у «Шахтар», отримавши, натомість Сергія Реброва.

Влітку 1992 року нападник Олег Матвєєв перейшов із Динамо до Шахтаря, а у зворотньому напрямку відправився Сергій Ребров.

На початку 2023-го в ексклюзивному інтерв'ю для сайту FanDay.net Матвєєв підтвердив, що той трансфер був обміном між киянами та донеччанами.

Цю ситуацію згадав відомий журналіст Ігор Циганик, порівнявши Матвєєва з Віктором Леоненком.

«Ну як жалкували, на той момент було не прийнято купляти футболістів. Він був дуже хорошим футболістом, але абсолютною копією Леоненка, по своїм скілам футбольним вони майже однакові, Матвєєв навіть міг зіграти ще глибше.

Але тоді Динамо дуже хотіло Реброва, і вони не просто віддали його, а поміняли. Сказати що Динамо не вгадало не можна. Не відомо, чи Матвєєв би грав за Тоттенгем, забивав у ЛЧ і що його би сприйняв Лобановський», – сказав інсайдер в ефірі YouTube-каналу «Ігор Циганик».