Німеччина – Україна: прес-конференція Реброва – готовність до «автобусу», головні цілі перед Євро і пам'ять про війну

Збірна України 4 Червня, 10:52 519
Німеччина – Україна: прес-конференція Реброва – готовність до «автобусу», головні цілі перед Євро і пам'ять про війну | 19-27
Наставник збірної України Сергій Ребров поспілкувався з пресою після товариського матчу проти Німеччини (0:0).

– Яка була головна мета цього матчу? Чи ви задоволені грою своєї команди?

– Головна мета – підготуватися до Євро. Ця гра була дуже корисною для обох збірних. На жаль, зараз гравці не готові на сто відсотків, але в нас попереду майже два тижні на підготовку. Я побачив велике бажання у футболістів, що дуже важливо, велике бажання команди грати на оборону. На жаль, нам довелося багато оборонятися. Але сьогодні була команда, яка розуміла, за рахунок чого ми можемо грати на рівні збірної Німеччини.

– Наскільки важливо для України проводити такі матчі?

– Бути представленою тут на Євро в Німеччині – дуже добре для України. Ми хочемо бути частиною європейської спільноти, тому такий форум має важливе значення для нашої країни. Я радий, що ми тут зараз, знову граємо проти Бундестім. Я вважаю, що Німеччина – найважливіший наш партнер під час війни. Я дуже вдячний цій країні. Ми не маємо тут жодних проблем, нас усі підтримують, це важливо.

На жаль, зараз у нашій країні футбол не на першому плані. Дуже важливо для всіх у Європі, світі підтримувати Україну під час війни. Врешті-решт, я впевнений, дуже скоро футбол знову буде номером один у нашій країні, – сказав Ребров на прес-конференції.