«Де більше дадуть – туди і перейде». Циганик розповів про майбутнє Піхальонка, яким цікавиться «Динамо»

Динамо Київ 4 Червня, 13:36 472
«Де більше дадуть – туди і перейде». Циганик розповів про майбутнє Піхальонка, яким цікавиться «Динамо» | 19-27
Журналіст Ігор Циганик розповів про майбутнє півзахисника «Дніпра-1» Олександра Піхальонка, яким цікавляться «Динамо» та «Шахтар».
«Куди перейде Піхальонок? Туди, де виторгує краще умови. Зараз йде торг, ми це всі розуміємо. Що би він не казав, мовляв, звертайтеся до мого агента, рішення приймає він самостійно. Піхальонок поставив одним одні умови, іншим інші. Де більше дадуть – туди і перейде. Я не виключаю, що він може залишитися у «Дніпрі-1». У нього ще рік контракту, хороші умови. Він може сказав: «Я і тут посиджу, а потім безкоштовно піду, за мене не треба буде платити».

«Дніпро-1» дуже націлений на тому, щоб продати Піхальонка та отримати за нього компенсацію. Історія про те, що «Шахтар» мав право повторити пропозицію, яка мала б пройти у «Дніпро-1», воно дійсно там є. Але за умови, якщо вони домовляться зі самим Пізальонком. Зараз сказати про те, що Піхальонок прийняв рішення, – я не маю такої інформації. Може він вже сам прийняв, але, думаю, що йде торг. За кордон він не виїде. Він опиниться в українському клубі – або в «Динамо», або в «Шахтарі», або залишиться у «Дніпрі-1», – сказав Циганик.