Ребров може «вкрасти» двох талантів з олімпійської збірної України – Ротань назвав імена

Збірна України 4 Червня, 14:31 23286
Ребров може «вкрасти» двох талантів з олімпійської збірної України – Ротань назвав імена | 19-27
Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментував старт команди на турнірі імені Моріса Ревелло.
«Насамперед цей турнір дуже важливий для нашої країни. Нині в Україні війна і всі розуміють, що перемога у матчах на таких змаганнях підвищує імідж нашої держави. Тому, перш за все, ми маємо битися за країну, за наших воїнів, адже їм там набагато важче. Треба, щоб про Україну чули у всьому світі, і за це ми маємо стояти, скажімо так, на цьому фронті.

У футбольному плані турнір є важливим, адже ми сьогодні ще не розуміємо, хто з гравців поїде на Олімпійські ігри, кого відпустять, а кого — ні. Це стане відомо після змагань у Франції. Тоді ми оголосимо остаточний склад олімпійського турніру. Будуть ще дебати, але дуже хотілося б, щоб наша олімпійська збірна була представлена найсильнішим складом.
Крім того, нам буде важливим досвід ігор на турнірі в Марселі з представниками інших континентів. Адже саме з ними ми зустрінемося на Олімпійських іграх. З азіатським, африканським та американським футболом.

Зараз хочеться більше звертати увагу на свою гру та більше працювати над ідеями. Щодо інформації про найближчого суперника, то ми її надали гравцям. Наскільки я знаю, збірна Індонезії — молода новостворена команда, яка у такому складі зіграла лише кілька матчів. Справа в тому, що їхня основна олімпійська збірна не вийшла на турнір програвши в перехідних поєдинках. Отже, передусім дивитимемося на свою гру, на наше розуміння і структуру.

У нас була розмова із Сергієм Ребровим, адже у нашому списку є Сікан та Ярмолюк. Вони також і в резервному списку національної команди і, можливо, буде викликано туди. У нашому ж таборі є 26 футболістів, які мають грати поєдинки за три дні на четвертий. Ми це врахували, і тому не плануємо великих навантажень на тренуваннях. У кожного з гравців позаду важкий сезон, десь є втома, як фізична, так і моральна. Але я хочу наголосити, що ми готуємося до Олімпійських ігор. Ще час трохи відпочити після турніру у Франції», — сказав Руслан Ротань.

4 червня олімпійська збірна України розпочне свій виступ на міжнародному турнірі у Франції поєдинком із командою Індонезії.

Гра розпочнеться о 19:00.