Олег Дулуб: «Гра між Німеччиною та Україною була трошки нетовариською»

Збірна України 4 Червня, 17:55 248
Олег Дулуб: «Гра між Німеччиною та Україною була трошки нетовариською» | 19-27
Головний тренер ЛНЗ поділився враженнями від останньої гри «синьо-жовтих».

Головний тренер черкаського ЛНЗ Олег Дулуб поділився враженнями від товариського матчу між національними збірними Німеччини та України (0:0).

– Ваші враження від матчу?

– Це була трошки нетовариська гра. Я бачив в обох команд величезне бажання перемогти. Стратегії були різні, але вони відображали тенденції світового футболу. Усі грали на великих швидкостях.

– Перевага Німеччини у володінні м'ячем на початку зустрічі доходила до 85%, в підсумку склала щось біля 57-43%. Як Вам гра України без м'яча?

– Двояке враження. Насамперед мені сподобалася хороша компактність. Єдине, що в нас не виходило – це швидкі переходи з оборони в атаку, тому що Німеччина дуже грамотно діяла в захисті, два їхні центрбеки брали нападника в бутерброд. Тому перша передача не доходила, були обрізки у Мудрика, Зінченка, і виникали небезпеки біля воріт України.

– Чи здивувалися Ви схемі України з трьома центральними захисниками?

– Зовсім не здивувався. Якщо брати загалом, то це один із варіантів гри на Євро. Якщо мені не зраджує пам'ять, Ребров у 2017 році застосовував схему з трьома центральними в Динамо, і це в нього досить непогано виходило. Це дуже недооцінена система гри. Вона не оборонна, як багато хто думає, а за наявності класних крайніх захисників атакувального плану вона може перетвориться на ультраатакувальну.