Матвієнко – про гол Довбика німцям з офсайду: «Було дуже смішно, бо ми з Зінченком думали, що Ярмоленко бив по воротах»

Збірна України 5 Червня, 09:41 659
Матвієнко – про гол Довбика німцям з офсайду: «Було дуже смішно, бо ми з Зінченком думали, що Ярмоленко бив по воротах» | 19-27
​Захисник збірної України Микола Матвієнко прокоментував нічию з Німеччиною (0:0) в товариському матчі.

– 0:0 на полі господарів Євро – це позитивний результат?

– Я вважаю, що так, тому що це тільки підготовка. Якщо взяти до уваги те, що в нас була пауза, ми відпочивали, хто 10 днів, хто 5, хто 7, і це тільки перша гра, – думаю, що доволі таки непогано.

– Наскільки складно було те, що вони доволі тривалий час тримали нас на своїй половині поля, високо пресингували?

– Ви самі розумієте, що за збірна – збірна Німеччини. Багато команд грають проти них від оборони, і ми також багато часу сьогодні оборонялися.

Але в нас були непогані шанси, ми вибігали, тому все ж таки можна занести цю гру в актив, розібрати помилки та рухатися далі.

– Як вважаєш, нічия – справедливий результат?

– Можливо, в них було трохи більше моментів, але я вважаю, що це товариська гра, і 0:0 – це гарний результат.

– Але навіть коли вони в кінці атакували, я бачив, ви так прямо лягали під удари, блокували, на останньому рубежі Трубін дуже впевнено грав. Ми показали, що можемо до останнього битися.

– Товариська товариською грою, але ніхто не хоче програвати, тому ми до останнього билися, як могли, і гарно, що такий результат.

– Коли Ярмоленко головою віддав Довбику – одразу зрозуміли, що офсайд?

– Це дуже смішно, тому що ми з Зінченком переглянулися один до одного, ми вважали, що він бив по воротах. Ми посміялися трохи (після того, як Ноєр на 88-й хвилині вийшов далеко з воріт, Ярмоленко головою з центру поля віддав на Довбика. Артем вже після свистка арбітра забив у порожні ворота – прим.).

– Також непоганий момент був у Зубкова, коли він віддавав. Якщо б він подивився точніше на Довбика – він би міг завершувати.

– Так, непоганий був момент теж, прострілив гарно.

– В принципі, фрагментами ця гра показала, що і проти фаворитів ми достатньо на рівних можемо грати.

– Так, у нас доволі сильна команда, багато гравців грають у Європі в сильних клубах. Тому я вважаю, що ще підготуємося товариськими іграми цими і будемо готові на Євро.

– На скільки відсотків, на твою думку, ми готові до Євро?

– Не буду говорити у відсотках, але підготовка триває. Сподіваюся, що ми наберемо 100 відсотків до початку першої гри, – сказав Матвієнко.