«Інгулець» підтвердив сенсаційне звільнення тренера після чемпіонства – його сватають на місце Маркевича в «Карпати»

Футбол України 5 Червня, 22:38 515
«Інгулець» підтвердив сенсаційне звільнення тренера після чемпіонства – його сватають на місце Маркевича в «Карпати» | 19-27
Тренерський трансфер між новачками УПЛ набуває чітких обрисів.

Інгулець офіційно підтвердив, що прощається з головним тренером Владиславом Лупашком.

«Після успішного сезону для нашої команди і нашого тренера до Владислава Лупашка проявили інтерес чотири клуби УПЛ і два закордонні клуби. Це молодий, талановитий і неймовірно перспективний тренер. Його внесок у розвиток нашого клубу важко переоцінити. Гра, яку Інгулець демонстрував протягом сезону, відповідала найвищим професійним стандартам. І найголовніше, що Владислав Вікторович, як людина і тренер – переможець, якого ми з великим жалем, але великою подякою та легким серцем відпускаємо у світ нових викликів.

Сподіваємось, що наша спільна історія ще повториться на найвищому рівні. Успіхів тобі, Владе! Ти назавжди в серцях вболівальників Інгульця!» – прокоментував кадрові зміни президент клубу Олександр Поворознюк.

Додамо, що для 37-річного Лупашка Інгулець був першим досвідом самостійної тренерської роботи. Позаминулого сезону фахівець у перехідних матчах не зміг втримати команду в еліті, але в другій кампанії виграв Першу лігу, сенсаційно випередивши Карпати. У таборі «левів» нібито спалахнув конфлікт між шеф-скаутом Глібом Корнієнком та головним тренером Мироном Маркевичем, якого якраз може замінити Лупашко.