Світовий футбол 7 Червня, 21:27 316
Петраков здобув першу перемогу за рік: результат матчу команди Вірменії з екстренером збірної України | 19-27
Не минуло й року. Мова про національну команду Вірменії, яка нарешті здобула перемогу, вперше з 19 червня 2023 року! Тоді вірмени здолали Латвію у матчі кваліфікації до Євро-2024 (2:1).

Й от, нова звитяга. Цього разу підопічні українського фахівця Олександра Петракова здолали Казахстан.

Першим голом у матчі вже на четвертій хвилині гри відзначився захисник Астани Олександр Марочкін, який зрізав м’яч у власні ворота.

По перерві вірмени подвоїли свою перевагу: результативний удар удався нападнику Вагану Бічахчяну, який на клубному рівні захищає кольори польської Погоні зі Щеціна.

Голом престижу вже в доданий час за Казахстан відзначився Бауржин Ісламхан. Він реалізував пенальті на шостій доданій хвилині.

Товариський поєдинок

• Вірменія – Казахстан – 2:1 (1:0)

Голи: Марочкін, 4 (автогол), Бічахчян, 58 – Ісламхан, 90+6, пен.

Олександр Петраков очолює національну збірну Вірченії із січня 2023-го. До цього з 2021-го по 2022-й він був головним тренером України.

У відборі до Євро-2024 вірмени посіли непрохідне, четверте місце у Групі D. Підопічних Петракова випередили команди Туреччини, Хорватії та Уельсу. Нижче за кавказців, фінішувала лише Латвія.