Збірна України провела комбіноване тренування у Варшаві

Збірна України 9 Червня, 08:04 256
Збірна України провела комбіноване тренування у Варшаві | 19-27
Збірна України продовжує підготовку до Євро-2024.
Наступний день після матчу — день відновлення для гравців стартового складу й пристойне фізичне навантаження для тих, хто не грав або вийшов на заміну. Саме за таким принципом було побудовано й вчорашній тренувальний день збірної України, якому, нагадаємо передував товариський матч із Польщею (1:3).
Цікаво, що троє футболістів «основи» спарингу з поляками — Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук та Олександр Тимчик — віддали перевагу відновлювальним вправам на полі: хлопці пробіглися та виконали стретчинг, спостерігаючи за діями партнерів по команді. А от Георгій Бущан провів повноцінне тренування — і в трійці голкіперів, і під час ігрових серій.

Тим часом основна група виконавців після короткої пробіжки та розминки відпрацювала тримання мʼяча у квадратах і провела повноцінне ігрове тренування. Під час заняття були серії з тактичним завданнями, а також швидкісна силова робота у станціях із завершальними ударами.

Сьогодні в нашої національної команди заключний день збору у Варшаві, а 10 червня делегація вилетить до Кишинева, де 11 червня «синьо-жовті» проведуть останній товариський матч перед стартом Євро-2024 — проти збірної Молдови (початок зустрічі — о 19:00 за київським часом).

Наступного дня, 12 червня, збірна України прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 — містечка Вісбаден.