Провідне румунське ЗМІ розкритикувало Бущана і назвало його «футболістом румунського походження»

Збірна України 10 Червня, 11:14 1748
Провідне румунське ЗМІ розкритикувало Бущана і назвало його «футболістом румунського походження» | 19-27
Провідне румунське видання Gazeta Sporturilor, приділяючи увагу нещодавньому товариському матчу Польща — Україна (1:3), обрушилося з критикою на воротаря київського «Динамо» Георгія Бущана, що захищав ворота «синьо-жовтих» у цій зустрічі, та зробило кілька неоднозначних заяв щодо його походження.

Насамперед, треба зазначити, що публікація вийшла з назвою «Футболіст румунського походження завдає головного болю головному тренеру збірної України».

У самому ж матеріалі йдеться, зокрема, про таке:

«Не тільки Румунія мала проблеми в останньому товариському матчі перед Євро-2024 з Ліхтенштейном (0:0), а й Україна, перший суперник румунської національної команди на Євро-2024.

У матчі з Польщею воротар Георгій Бущан показав невпевнену гру, що напевно змусило замислитися головного тренера збірної України Сергія Реброва (щодо вибору основного воротаря на Євро, — прим. ред.).

Воротар київського «Динамо» з румунським ім’ям Георге і з прізвищем, похідним від румунського прізвища Буштян, є одним із лідерів національної збірної України. Він народився в Одесі, де проживає значна за чисельністю громада румунів, які становлять третю етнічну групу в Україні після українців і росіян.

У матчі з Польщею його гра залишала бажати кращого і викликала багато запитань: воротар припустився помилок у всіх трьох пропущених м’ячах. У першому випадку він не вийшов із воріт на перехоплення, а у двох інших з його боку не було жодної реакції».