«Біжить, кусається, падає». Вацко пройшовся по грі Ваната у матчі проти збірної Польщі

Збірна України 10 Червня, 16:04 693
«Біжить, кусається, падає». Вацко пройшовся по грі Ваната у матчі проти збірної Польщі | 19-27
Віктор Вацко проаналізував гру Владислава Ваната у матчі проти збірної Польщі. Назвав головну якість динамівця та те, над чим ще варто працювати.

7 червня збірна України провела товариський поєдинок із збірною Польщі. Українці поступилися 3:1.

«Ванат дуже активно увійшов у гру, з величезним бажанням. Я думаю, що він розуміє, що це євро шанс для нього заявити про себе на міжнародній арені. 22 роки, найкращий бомбардир УПЛ. Я чув, що зараз у цих матчах за збірну за Ванатом вживу стежать скаути: «Зальцбург», «Аякс», «Вільярреал». Я чув про ці три клуби.

На прикладі Ваната. Дивіться, бажання величезне – біжить, кусається, падає, встає, знов бореться, завжди перед воротами, завжди по створу, але то від Мудрика передача не дійшла, то Тимчик головою не зручно скинув під удар і удар вийшов невдалим. Був близький щоб пенальті заробити на своїй головній якості, на своїй швидкості, коли здавалось встиг випередити вже воротаря і проштовхнути мʼяч далі, але Скорупськи дуже досвідчений, дуже круто зміг зіграти саме по мʼячу в ситуації, коли здавалося, що вже нема шансів уникнути фолу через контакт із суперником. І от знову таки – то там чуть-чуть не встиг, то тут чуть-чуть пас не пройшов».