Блохін або Шевченко: Сабо порівняв двох легенд «Динамо» і зізнався, за що екснападник «Мілана» на нього образився

Динамо Київ 10 Червня, 20:03 555
Блохін або Шевченко: Сабо порівняв двох легенд «Динамо» і зізнався, за що екснападник «Мілана» на нього образився | 19-27
Колишній головний тренер Динамо та національної збірної України Йожеф Сабо порівняв легендарних Олега Блохіна та Андрія Шевченка як футболістів.

Колишній головний тренер Динамо та збірної України Йожеф Сабо не зміг визначитися, хо був найкращим динамівцем усіх часів: Олег Блохін або Андрій Шевченко.

«Це різні речі. Я б їх порівняв все ж таки. Шева теж... Якщо почну його хвалити, то мені скажуть: «Ось ти його виховав і все таке».

Сабо підозрює, що Шевченко тримає образу на нього за слова про його буремну молодість.

«Напевно, Шева образився на те, що я розповів про те, як його рятував. Батько Шевченка сказав Андрієві якось: «Ти маєш Йожеф Йожефовичу за життя поставити пам'ятник. Якби не він, то ти пропав би», – сказав Сабо в інтерв'ю YouTube-каналу «В гостях у Дмитра Гордона».

Ось що саме Сабо говорив про Шевченка в інтерв’ю для SportArena:

«На Шевченка дуже жінки впливали? Тоді у нього була жінка на 10 років старше. Доктора підходили до мене і казали, що ми не можемо його пустити на тренування – у нього тиск був. Як я дізнався що він курить? Він не сигарети курив! Там якесь інше... У нього компанія дуже погана була».
  • Блохін є найкращим бомбардиром в історії Динамо. У період з 1969 по 1988 рр. він забив 280 голів у 585 матчах та здобув 15 трофеїв;
  • Також він є найкращим снайпером в історії збірної СРСР (42) і рекордсменом за кількістю матчів в ній (112), найкращим голеадором в історії Кубка СРСР (31 гол) і чемпіонату СРСР (211) і рекордсменом за кількістю матчів в лізі (432);
  • Блохін став першим українським футболістом, який завоював Золотий м'яч (1975 рік);
  • Шевченко протягом професійної кар'єри захищав кольори Динамо, Мілану та Челсі;
  • З італійцями він яким виграв Лігу чемпіонів та «Золотий м’яч» у 2004 році;
  • За всю кар’єру голеадор зіграв 653 матчі: 326 голів, 77 результативних передач;
  • За збірну України Шевченко провів 111 матчів: 48 голів (рекордний показник).