Спортлікар оцінив травму Миколенка та назвав можливі терміни відновлення

Збірна України 11 Червня, 20:50 1512
Спортлікар оцінив травму Миколенка та назвав можливі терміни відновлення | 19-27
11 червня лівий захисник збірної України Віталій Міколенко отримав ушкодження у товариському матчі проти Молдови.

Колишній працівник медичного відділу ФК «Рух» Дмитро Бабелюк прокоментував травму Миколенка:

«Захисник Молдови жорстко зіграв проти Віталія, який залишив праву ногу опорною для прострілу.Одразу слід сказати основне – мова йде про нову травму. Ушкодження гомілкостопу в Евертоні було на лівій нозі.

Щодо механізму цієї, то контакт відбувся в ногу, яка чітко загрузла в газоні, яку гравець ставив у розвернутому стані для прострілу. Таким чином ушкодилася внутрішня група звʼязок, а також потенційно міжкістковий синдесмоз.

Я б не став хоронити шанси Віталія на ЄВРО, гравці часто реагують емоційно на такі речі в останній товариській грі. Додає також надії те, що гравець тримався за стопу одразу після удару, а не звʼязки.

Є надія, що Віталій таки зможе поїхати на ЄВРО, але пропустить перших 1-2 матчі, якщо буде діагностовано забій чи розтяг.

Якщо ж травма таки підтвердиться і внутрішня звʼязка розірвалася, тоді ЄВРО виключене. Мінімальні терміни відновлення від такої травми 3-5 тижнів.

Слід очікувати перших даних обстеження і реакції самого суглоба на травму.», – написав Бабелюк.Пізніше спортлікар опублікував новий пост з відео з іншого ракурсу травми Віталія:«Знову ж таки, не помітно сильного розвороту стопи.

Шипи точно проїхалися по підйому стопи Віталія, тому він схопився спершу за стопу.

Намагання продовжити – хороший знак, але те, що він таки не зміг продовжити – поганий.Надмірна емоційність гравця (що цілком зрозуміло) теж завадила йому чітко провести самодіагностику.

Травма точно є. Точно внутрішня звʼязка. Питання у тому наскільки все серйозно і чи ушкоджений міжкістковий синдесмоз.

За оперативною інформацією Віталій зараз знаходить у лікарні у Кишиневі, де його оперативно тестують.», – написав Бабелюк.