Спортлікар спрогнозував шанси Миколенка поїхати на Євро

Збірна України 12 Червня, 12:49 861
Спортлікар спрогнозував шанси Миколенка поїхати на Євро | 19-27
Дмитро Бабелюк не вважає травму захисника надто серйозною.

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк поділився оновленою інформацією щодо травми захисника збірної України Віталія Миколенка та спрогнозував його шанси поїхати на Євро-2024:

«Вчора Віталію провели екстренну компʼютерну томографію, а не МРТ, як спершу заявив Ребров. Це цілком правильна тактика, адже при травмах гомілкостопу спершу слід виключити перелом. КТ швидка і надійна методика, яка за кілька секунд виконує фото і чітко показує кісткову тканину.

Ще вчора ввечері Миколенко підтвердив Ендрю Тодосу, що «перелому немає». Новина хоч і хороша, але його там ніхто і не підозрював.. всі чекаємо на стан звʼязкового апарату суглобу. Саме тому на сьогодні заплановане МРТ-обстеження, яке досліджуватиме мʼякі тканини – мʼязи, звʼязки, сухожилля.

Враховуючи специфіку МРТ і необхідний час для аналізу, не думаю що раніше вечора ми дізнаємося результати обстеження. А може і взагалі завтра.

Прогнозую, що Віталій таки полетить з командою до Німеччини і його будуть менеджити від дня до дня. Травма все ще не виглядає мені надто серйозною з огляду на її механізм та реакцію гравця».