Максим Фещук: «Степаненко? Подивіться, який вигляд мав Бражко в матчах, у яких грав»

Збірна України 13 Червня, 12:33 1584
Максим Фещук: «Степаненко? Подивіться, який вигляд мав Бражко в матчах, у яких грав» | 19-27
Колишній футболіст «Карпат», «Таврії», київського «Арсеналу» та інших українських клубів Максим Фещук поділився своєю думкою про деякі позиції в базовому складі збірної України на Євро-2024.

Яремчук чи Довбик?

— Це запитання, відповідь на яке очевидна. На сьогодні таке питання навіть не повинно стояти. Подивіться, який сезон провів Довбик, який він має вигляд зараз, і подивіться, який сезон провів Яремчук. Так, теж у хорошому іспанському чемпіонаті, у нормальній команді. Але є «маленька» різниця. У Яремчука на клубному рівні, хоч і в Європі, але вже давно не йде клубна кар’єра. Так, він дуже хороший і якісний форвард для нашої збірної, і взагалі класно, що в нас таких щонайменше двоє, — але не треба забувати і про Ваната.

Однозначно гравець стартового складу — Довбик. І він це показує і на полі, має 2 забиті м’ячі, і сезон це показав. Які тут можуть бути суперечки? Якщо залишити його на лаві запасних і випускати для підсилення, а в основі Яремчука, то це може бути якась тактика тренера. Але для мене це буде як мінімум дивно.

Лунін чи Трубін?

— Стоїть Трубін у «Бенфіці» — супер, класно. Але Лунін грає за «Реал». І той ігровий час, який мав, провів на дуже високому рівні. І незаслужено не стояв у фіналі Ліги чемпіонів. Все-таки він представник «Реала» і дуже якісний воротар. Я думаю, що Лунін однозначно буде номер 1.

Ким, можливо, буде потрібно замінити Миколенка?

— Напевно, Зінченко буде його замінювати. Але питання стартового складу збірної України формує її тренерський штаб. Умовно кажучи, бачити сьогодні Степаненка в опорній зоні — так, він легенда українського футболу, напевно, лідер роздягальні, але подивіться, який вигляд мав Бражко в матчах, у яких грав. Де правильне рішення — у кожного своя думка.

Ви кажете, що Миколенко — втрата, але в нас є універсал Зінченко — може зіграти і лівого захисника, і в центрі поля де хочете. І реально в будь-якій позиції він підсилює команду, — сказав Фещук.