«Цілу ніч випивали і гуляли»: Циганик розповів як Лобановський не дав Блохіну і Буряку очолити збірну України

Збірна України 14 Червня, 19:51 1152
«Цілу ніч випивали і гуляли»: Циганик розповів як Лобановський не дав Блохіну і Буряку очолити збірну України | 19-27
Відомий журналіст Ігор Циганик поділився спогадами з 1990-х років, коли Валерій Лобановський відмовився призначати зірковий тренерський дует у збірну України.

В 1996 році Валерій Лобановський повернувся до України після роботи в ОАЕ та Кувейті та знову став головним тренером Динамо і за сумісництвом головою комітету збірних України.

Ведучий Ігор Циганик розповів, як легендарний тренер відмовив своїм колишнім підопічним ексдинамівцям Леоніду Буряку та Олегу Блохіну в їхньому бажанні очолити національну команду.

«Це відома історія. Вони прийшли просити Лобановського, щоб він їх призначив головними тренерами, щоб вони вдвох працювали. Сиділи, цілу ніч випивали і гуляли.

І в кінці Блохін сказав, що «ми би хотіли ось таке». І він [Лобановський] йому каже: «А що ти тренував? Ти візьми клуб, потренуй, покажи результат, а збірна це збірна». Так і не погодився дати рекомендацію», – розповів журналіст в ефірі YouTube-каналу «Ігор Циганик».
  • Блохін до того часу вже встиг попрацювати головним тренером грецьких Олімпіакоса, ПАОКа і Іонікоса. Буряк мав досвід роботи у фінському Ван Па, тернопільській Ниві і Чорноморці.
  • Відзначимо, що пізніше Блохін все ж таки став головним тренером збірної України: 2003-2007 та 2011-2012.
  • Лобановський свого часу також очолював національну збірну: 2000-2001.
  • Щодо Буряка, то він став наставником головної команди країни у 2001 році і був на цій посаді до 2003-го.