Німеччина влаштувала публічне приниження Шотландії в матчі-відкритті Євро-2024

Євро-2024 15 Червня, 07:31 499
Німеччина влаштувала публічне приниження Шотландії в матчі-відкритті Євро-2024 | 19-27
Усі шість голів у матчі на рахунку німецьких гравців.

У п'ятницю, 14 червня, Євро-2024 офіційно розпочався матчем Німеччина - Шотландія.

У перші 10 хвилин стало очевидно, що Шотландія готова грати другим номером, однак їхня пасивність призвела до того, що Флоріан Віртц відкрив рахунок. А ще через 10 хвилин Джамал Мусіала подвоїв перевагу своєї команди.

Під саму завісу першого тайму трапився неприємний епізод. Захисник гостей Раян Портеус дуже жорстко зіграв у своєму штрафному майданчику, отримав червону та привіз пенальті у свої ворота. Кай Хавертц впевнено довів рахунок до 3:0.

Більшу частину другого тайму здавалося, що команди просто дограють матч, але все змінив вихід Нікласа Фюллькруга, якому вистачило п'яти хвилин і пари торкань, щоб гарматним ударом довести рахунок до розгромного. Незабаром німець забив знову, але гол уже було скасовано через офсайд.

Наприкінці матчу шотландці зуміли скористатися стандартним положенням і відіграти один м'яч. У Рюдігера вийшов хороший акцентований удар по власних воротах. Але і це виявився не кінець, на останніх хвилинах Емре Джан довів рахунок до зовсім непристойного красивим ударом у дальній кут.

5:1, і Німеччина показує, що на домашньому Євро має намір поборотися за чемпіонський титул.

Німеччина - Шотландія 5:1

• Голи: Віртц, 10, Мусіала, 19, Хавертц (пенальті), 45+1, Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 - Рюдігер (автогол), 87

Володіння м'ячем: 68% - 32%

Удари: 19 - 1

Удари у площину: 11 - 0

Фоли: 15 - 9

Атаки: 114 - 49