Трубін зізнався, хто в збірній України має найскладніший удар, потроливши іншого партнера: «Ти можеш у площину влучити?»

Збірна України 15 Червня, 10:11 836
Трубін зізнався, хто в збірній України має найскладніший удар, потроливши іншого партнера: «Ти можеш у площину влучити?» | 19-27
Голкіпер збірної України Анатолій Трубін оцінив вміння пробивати партнерів по національній команді – є й повний невдаха.

«У кого найсильніший удар? Та в Маліни. Можна навіть не дискутувати. Маліна – і все. Бражко може конкуренцію скласти, але він не так часто це робить. В Маліни будь-який удар сильний, щоб м’яч розірвався. Руки після удару Маліновського не болять, просто в нього важкий удар. Мені здається, що інколи, коли він б’є, то сам не знає, куди м’яч полетить. М’яч може виляти, ти не знаєш, куди він полетить.

Дуже розумний підхід до ударів у Циганкова. Видно, що людина грає в топ-команді та прогресує. Він завжди дивиться, де стоїть воротар. Коли ти робиш крок в дальній кут, він може пробити в ближній. Для мене його удар – один з найскладніших. Можна сказати, інтелектуальний.

А Бондарю кажу: «Ворота – 7,32 метра. Ти можеш хоча б в площину влучити?». В нього такий удар, що він може замість воротаря від воріт вибивати м’яч – він завжди вище або мимо б’є. З двох ніг може пробити Мудрик та Довбик», – поділився Трубін в ефірі YouTube-каналу УАФ.