Прес-конференція захисника збірної Румунії перед матчем з Україною на Євро-2024

Збірна України 15 Червня, 16:30 312
Прес-конференція захисника збірної Румунії перед матчем з Україною на Євро-2024 | 19-27
Захисник збірної Румунії Нікушор Банку розповів, що думає про матч своєї команди зі збірною України в 1-му турі групового етапу Євро-2024, який відбудеться цього понеділка в Мюнхені.
«Ми повинні бути надзвичайно добре організовані під час гри в обороні та використовувати будь-яку можливість біля воріт суперника. Нападники збірної України за своїм рівнем набагато вищі за наших захисників, тож ми повинні подвоїти, потроїти свої зусилля.

Не можна давати шансів українцям, вони вміють ними користуватися. Важливо бути гранично концентрованими і грати в обороні якомога компактніше, не давати супернику простору.

Але яким би не був сильним суперник, ми вийдемо на поле з метою здобути перемогу. Тому що ми граємо не тільки за команду та її тренера, ми граємо за Румунію. І всі ми відчуваємо бажання віддати на полі всі свої сили. Виступ збірної Румунії на Євро — щастя для всіх наших уболівальників, і я сподіваюся, що ми зробимо це щастя якомога тривалішим», — сказав Банку під час чергової пресконференції в пресцентрі збірної Румунії на Євро-2024.