«Так можуть говорити тільки «чайники»: Леоненко зробив гучне зізнання про збірну і придумав прізвисько Мудрику

Збірна України 16 Червня, 11:46 977
«Так можуть говорити тільки «чайники»: Леоненко зробив гучне зізнання про збірну і придумав прізвисько Мудрику | 19-27
Колишній нападник «Динамо» та національної збірної України Віктор Леоненко оцінив перспективи синьо-жовтих на Євро-2024. Він закликав футбольну спільноту бути обережною у прогнозах.

Віктор Леоненко в інтерв’ю сайту Sport-express.ua відповів експертам, які говорять про те, що збірна України може на Євро-2024 дійти мало не до фіналу.

«Так можуть говорити тільки «чайники», тобто – непрофесіонали. Вихід із групи для нашої команди буде вже суперрезультатом. Ви потім зателефонуйте цим експертам і запитайте: «Чому ми не виграли Євро?». Цікаво, що скажуть у відповідь».

Також Леоненко відповів, чи погоджується із твердженням, що у збірної України зараз найсильніше покоління в історії.

«Таке кажуть не від великого розуму. Щоб вважатися найсильнішою командою, треба щось виграти. Коли роблять такі заяви, то виходить, що Шева і Ребров слабаки. А кращої зв'язки в нападі в нашої збірної ніколи не було! Туди ж можна додати Лужного і Шовковського».

На його думку, нинішні зірки збірної поки не демонструють очікуваних результатів.

«Як тоді сьогоднішня збірна може бути найсильнішою? Яремчук у запасі сидить, Мудрика постійно критикують. Та він і з Молдовою примудрився зганьбитися – скільки браку зробив!».

Леоненко розповів, яке нове прізвисько придумав Михайлові Мудрику.

«Я йому вже навіть нове прізвисько придумав. Раніше я його називав «Мішка 70», а зараз він у мене «регбіст». Дивишся на нього, а йому весь час поля мало, і він постійно за ворота забігає, як регбісти в падінні», – сказав Леоненко.