Блогер: «Маю віру, що Ребров спробує заліпити діру зліва не скотчем»

Збірна України 17 Червня, 13:53 305
Блогер: «Маю віру, що Ребров спробує заліпити діру зліва не скотчем» | 19-27
Ведучий ТаТоТаке Михайло Смоловий прогнозує стартовий склад збірної України на матч проти Румунії.

«Якби не пошкодження Миколенка, то прогнозувати було б значно легше. Вибір лівого захисника на матч проти Румунії - стане тестом на відважність Реброва.

Треба мати дуже дуже міцні яйця, щоб ставити проти схиблених на «швидких флангах» румунів дует Зінченко-Мудрик. Більш того, цей дует підстраховувати має ЛЦЗ Матвієнко та віковий опорник Степаненко.

Чим ближче до матчу, то тим більше мене переконують, що Тарас на Євро отримає пишні проводи із великого футболу. Його вихід в основі дуже ймовірний, після чого тиждень на відновлення під крапельницями, та, цілком ймовірно, підйом на Бельгію. The last dance.

Однак, маю віру (невідомо звідки вона узялася), що Ребров спробує заліпити діру зліва не скотчем, а переведенням Матвієнка на фланг, та виходом Сватка в центрі.

Для Реброва важливі розіграші від воріт, тому заради них він легко може пожертвувати захистом (Зінченко-Мудрик). Тим паче, що команді доведеться компенсувати відсутність передач вперед від Степаненка. Шапаренко та Судаков здатні вирішити задачу прогресії.

Анонсована трійка на Бельгію - це про підстраховку умовних проривів Докю до центру. За схожою логікою треба і прориви румунів страхувати, тому все ж не Зінченко.

  • Лунін - Матвієнко, Сваток, Забарний, Конопля - Степаненко - Мудрик, Шапаренко, Судаков, Циганков - Довбик».