Леонід Буряк: «Для мене особисто зараз футболіст номер 1 — це Забарний»

Збірна України 17 Червня, 14:59 184
Леонід Буряк: «Для мене особисто зараз футболіст номер 1 — це Забарний» | 19-27
Колишній головний тренер збірної України, «Динамо» Леонід Буряк поділився думкою щодо шансів нашої національної команди на Євро-2024.

«Група не така і проста. Я багато грав і з румунами, і з бельгійцями, і зі словаками. У Словаччині така міні-Бундесліга. У Бельгії міцний склад, грають у провідних клубах. Румунія непередбачувана. Вони можуть кому завгодно програти, а з Україною буде віддача. Це чемпіонат Європи і треба налаштовуватися так, що простих ігор не буде.

У нас ніколи не було стільки футболістів, які б грали за кордоном в основному складі провідних клубів. Раніше був один Шевченко і на нього всі молилися. Для мене особисто зараз футболіст номер 1 — це Забарний. Він надійно грає у захисті, він все „цементує“.

Україна обов’язково має приємно здивувати і фахівців, і вболівальників. Тим більше, ми в такому стані. Війна триває… Ось я зараз з вами говорю, і немає світла. А хочеться футбол подивитись. Гра на чемпіонаті Європи — це велика віддушина для всіх українців», — сказав Буряк в коментарі DW.