Збірна України 18 Червня, 12:19 679
«Ситі коти»: після Румунії збірна України летить в пітьму на швидкості 116 км/год, перепало всім – покличте Кварцяного! | 19-27
Експерти не стримуються після матчу першого туру Євро-2024 Румунія – Україна (3:0).

Катастрофа і сором – два слова, які найчастіше крутяться у голові після мюнхенського побоїща. Можливо, у наших експертів словниковий запас трохи ширший?

Михайло Смоловий, тактичний гік із ТаТоТаке, швидко вводить у курс справи навіть далеких від футболу читачів.

Не стисло після першого тайму:

⁃ Судаков почав зліва, Шапаренко справа, чекаємо змін флангами, бо в товарці воно так не працювало

⁃ Мудрик знову перетримав мʼяч, але констатуємо, що він швидкий; бачимо взаємне бажання атакувати глибину, уникаючи затяжних розіграшів

⁃ Степаненко знову лише для коротких поперечних передач, тож на ньому єдина функція - страхувати

⁃ вперше Зінченка трахнули на 7:35, минулося ударом в руки Луніну; за 6 хвилин вже себе пройти не дав

⁃ Степаненко намагався виконати Крооса, вийшло дуже погано (12:35), краще не пробувати більше, є Судаков та Шапаренко для такого

⁃ загалом перші 15 хвилин обнадійливі, Румунія не висуває якихось захмарних вимог, тому вік Степаненка та Зінченко в якості ЛЗ поки ніяк не позначаються

⁃ дуже мало гри між лініями, багато спроб закидати на фланги з центру

⁃ Степаненко настільки ж непереконливий з мʼячем, наскільки переконливий без нього, ситуація виглядає контрольованою, тож чекаємо на 35+ хвилину, щоб оцінити стан Тараса на дистанції

⁃ Конопля подає не краще Тимчика, нажаль; дві спроби впродовж хвилини, зароблений кутовий, вже добре

⁃ без моментів 20 хвилин, але це, мабуть, навіть добре, усі лишатимуться в тонусі

⁃ другий прорив лівим флангом України стався аж за 15 хвилини, після першого; за три хвилини ще один (кутовий); Конопля на протилежному пʼє каву з корицею, хоч і понеділок

⁃ привоз…(0:1), Судаков, якогось ляду приперся на правий фланг та разом з Матвієнком підставили Луніна на швидкий пас навмання; в такій ситуації в першу чергу очікував більшого від Судакова та Матвієнка, а не ту прутню, що вони розіграли; Лунін помилився вже, як наслідок, ефект доміно, де кожне наступне рішення гірше попереднього (116 км/год - швидкість польоту мʼяча)

⁃ 35 хвилин позаду, а ідентифікувати у складі нашої збірної лідерів дуже важко; можливо, Шапаренко виглядає зарядженішим за решту; Мудрик, Циганков, Судаков та Довбик поки схожі на красиві колекційні іграшки, що стоять у серванті за склом, і батьки тобі забороняють ними гратися

⁃ станом на 37 хвилину у Румунії перевага у володінні (53%); молдавські замальовки поки не працюють, румуни сильніші

⁃ ох, Луніну ледь не прилітає сухий лист…

⁃ Судаков вимушений приймати в широкій позиції, бо знайти його між лініями у напівфланзі нікому; але Степаненко дає надійність, кажуть вони

⁃ 42 хвилина, але зміни позицій Судакова і Шапаренка все ще не відбувається, чекаємо перерви?! ок, Бог в поміч

⁃ Судаков, Мудрик, Циганков і Довбик поки ставлять перед Ребровим складну задачу, адже підняти з лавки без втрати якості можна хіба Яремчука…

⁃ Румунія нічого не дозволила нашим зіркам, та реалізувала свій напівмомент; важко говорити про якусь «заслуженість», але Україна очевидно грає суттєво гірше власних можливостей та загальних очікувань; проблеми вилізли навіть не там, де їх очікували (лівий фланг)

Не стисло після другого тайму:

⁃ його Судаков починає зліва, Шапаренко знову справа, тож висновки після молдаван йдуть нахер, різниці у перфах ТШ не помітив; була спроба імплементувати «шахтарський коридор» Матвієнко-Судаков-Мудрик, спроба накрилася розкішницею, однак ТШ вперто гне свою лінію; подивимося за наслідками

⁃ я розумію, що Судакову там зручніше виконувати ось такі філд голи з NFL, як на 49ʼ хвилині, але ми хіба заради цього сюди приїхали, перепливали Тису та телевізори вмикали?

⁃ Судаков перетягнув з пасом на Довбика, цінник не виросте після цього матчу, якщо невірні рішення будуть йти одне за іншим

⁃ Боже, який жах (0:2); швидка атака, що вже здавалося б здулася, і лонгбол з фейлом Луніна; треба погоджуватися на контракт на лавку Реала, поки її пропонують; треба було жовту картку заробляти Іллі, коли трапилася нагода

⁃ суцільна пітьма, команда горить 0:2, а мʼячем володіє суперник, ще й кутові заробляє

⁃ жопотрах; найцікавішие, що в цьому епізоді захищався лише Довбик

⁃ о, Андрій Борисович Єрмак вимкнув трансляцію, правильно; #неначасі крутити ворожі ІПСО на усю країну

⁃ о, пишеться, що потрійна заміна, але Мегого лягло і просять, та й вже насрати, якщо чесно, що там далі, бо матч програно; дякую усім причетним

Архіваріус Артур Валерко констатує вже другу розгромну поразку від Румунії, яка потроху стає одним із найлютіших злих геніїв збірної України.

Екс-хавбек збірної України Євген Левченко дуже злий (як і ми всі), проте віритиме в команду до останнього.

Головред Трибуни Олег Щербаков знімає з язика: ми – поки що найслабша збірна на цьому святі футболу.

Журналіст Sport.ua Олексій Сливченко знімає кілька корон із буйних голів наших зірок.

Автор Футбол 24 Сергій Тищенко – про недоліки Луніна та прорахунки Реброва.

Євген Будерацький, заступник головреда Української правди, про те, як швидко може змінитися сприйняття суперника.

Полтавський спортивний журналіст Станіслав Майзус – лаконічний у діагнозі.

Олександр Сажко із Трибуни: якщо ганьбитись – то по всіх фронтах.

Денис Мандзюк, письменник, журналіст, випусковий редактор Локальної історії, ні на що не натякає.

Андрій Дрозда із Zaxid.net – за дипломатію.

Микола Васильков, колишній прес-аташе Шевченка, просто шокований. Усе на обличчі написано.

Фоззі із ТНМК співає епітафію цій команді.

Вадим Грищук, Футбол 24, переконаний: у штабі збірної не читають топові спортивні видання Італії.

Агент, експерт та менеджер В’ячеслав Заховайло, як і після поразки від Польщі, вважає, що ми зазнали приниження футбольного інтелекту.

Легенда спортивного телеефіру Руслан Свірін розчарований ще й румунською торсидою. Кричуще хамство південних сусідів!

Роман Шахрай (Gazeta.ua) – один із небагатьох, хто намагається не втрачати оптимізму.

Автор Футбол 24 Михайло Юхименко підводить до думки, що потрібно «зрозуміти і пробачити».

Головред Чемпіона Андрій Твердохліб підводить підсумок. Сумно. Гірко.

P.S. від Євгена Зінченка, легенди спортивних ефірів на «Плюсах».