Збірна України 18 Червня, 21:16 2758
​«Він кричить просто». Коментатор розповів про момент з Ярмоленком у грі проти румунів, який мало хто бачив | 19-27
Збірна України розгромно поступилася (0:3) Румунії у першому турі групового етапу Євро-2024.

Через технічні проблеми трансляція матчу Україна – Румунія на MEGOGO не працювала з 58-ї по 90-ту хвилину.

А на 62-й хвилині матчу на поле вийшов Андрій Ярмоленко, він одразу отримав капітанську пов'язку та почав підбадьорювати партнерів по команді. Про цей момент більш детально розповів коментатор Віталій Волочай на ютуб-каналі «KDK».

«Ті хвилини, які люди не побачили, вони реально були непоганими, вони реально були класними. Тобто там відбулася потрійна заміна: вийшов Ярмоленко, вийшов Яремчук та вийшов Бражко в опорну. Ярмола, коли виходив, я не знаю, чи це люди вже побачили, коли він виходить на поле, він кричав просто на всіх. Він вдягає капітанську пов'язку, вибігає на поле і кричить кожному: «Зібрались-зібрались-зібрались», – і воно дало поштовх. Там хвилин 10 були дуже такі класні. Мудрик знову почав возити по флангу не боячись, Судаков двічі протягував м'яч, відігрували туди на Ярмоленка, відбувся той самий перший удар Судакова, тобто гра трошки розкрилася. Розкрилась за рахунок того, що і Довбик з Яремчуком стали ширше грати, і фланги зарухалися якось веселіше, тобто ось ці 15 хвилин після цієї потрійної заміни були непоганими й Румунії було важко», – сказав Волочай.

Момент у відео на 25:03