Євро-2024 19 Червня, 23:43 299
​Модрич: «Збірна Хорватії на Євро-2024 не має іншого виходу, окрім як перемагати Італію» | 19-27
Капітан і півзахисник збірної Хорватії Лука Модрич після нічиєї в матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи - 2024 з Албанією (2:2) оцінив шанси національної команди на вихід зі своєї групи.
«Нас врятує лише перемога над Італією? За нинішнього стану речей — так. Але повністю оцінити ситуацію ми зможемо лише після завтрашнього матчу. Все ж таки ми повинні перемагати (Італію), незважаючи ні на що. А потім побачимо, що принесла нам перемога — чи вистачає її й загальних чотирьох очок для виходу в плей-офф чи ні. У нас немає іншого виходу, як перемагати.

Я вірю, що ми зможемо це зробити, але тільки якщо гратимемо так, як у сьогоднішньому другому таймі. Думаю, ми зможемо повторити це у матчі з Італією. Буде найскладніша гра: збірна Італії добре організована і має дуже хороший тренер. Можливо, нам доведеться зіграти набагато краще, ніж сьогодні у другому таймі», - наводить слова Модрича DW Hrvatski.

Збірна Хорватії виступає у групі B чемпіонату Європи - 2024. У 1-му турі хорвати з великим рахунком програли Іспанії - 0:3. Таким чином, збірна Хорватії не здобула жодної перемоги у двох матчах групового етапу чемпіонату Європи - 2024. В останньому матчі хорвати зустрінуться з Італією.

Гра пройде 24 червня і почнеться о 22:00 за київським часом.