«Перелік зірок, що починали виступи під вашим керівництвом дійсно вражає»: Суркіси привітали легенду з ювілеєм

Динамо Київ 20 Червня, 20:13 226
«Перелік зірок, що починали виступи під вашим керівництвом дійсно вражає»: Суркіси привітали легенду з ювілеєм | 19-27
Колишній та нинішній президент київського Динамо, Григорій та Ігор Суркіси відповідно, привітали колишнього тренера столичного клубу Миколу Павлова з ювілеєм.

У четвер, 20 червня, відомий український тренер Микола Павлов святкує ювілей: екснаставнику київського Динамо та збірної України виповнилося рівно 70 років.

З цієї нагоди видатного фахівця з днем народження привітали колишній та нинішній президент Динамо – Григорій та Ігор Суркіси відповідно.

Григорій Суркіс:

«Приєдную свої побажання до всіх здравиць на адресу людини слова і діла, одного з найавторитетніших та найдосвідченіших футбольних фахівців нашої країни, тренера, який левову частку свого життя віддав служінню Її Величності Грі.
Як не згадати, що саме виховані Вами в Дніпрі молоді зірочки – Юрій Максимов, Сергій Коновалов, Дмитро Михайленко, Євген Похлєбаєв, Сергій Беженар – склали основу і київського Динамо, яке диктувало моду на наших теренах на стику тисячоліть, і національної дружини».

Також Суркіс-старший пригадав, що саме Павлов дав шлях у футбол нинішньому лідеру та півзахисникові Динамо Миколі Шапаренку.

«Власне, зібрані Вами команди завжди давали результат, а Ваші численні учні досі допомагають творити історію збірній України. Найсвіжіший приклад – Микола Шапаренко, якому саме Ви відкрили шлях у великий футбол, і який нині відстоює честь країни на Євро-2024».

Ігор Суркіс:

«Від усіх динамівців та від мене особисто дозвольте висловити Вам найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею. Історія українського футболу знає, що Ви зробили прекрасну кар'єру футболіста.
Розпочавши тренерську кар’єру наприкінці 80-х, Ви також досягли заслуженого визнання і як кваліфікований, професійний наставник, у тому числі, у київському Динамо».

Також Суркіс-молодший відзначив вплив Павлова на українські молоді таланти, до відкриття яких він був безпосередньо причетний.

«Особлива ваша заслуга перед українським футболом – це десятки футболістів, яких Ви виховали та відкрили футбольній Україні.
Перелік зірок, які починали свої виступи під вашим керівництвом і які нині грають у найкращих клубах України та національній збірній, дійсно, вражає», – наводить слова братів Суркісів офіційний сайт Динамо.