Ребров оцінив гру Шапаренка, Мудрика та Судакова у матчі проти Словаччини

Збірна України 21 Червня, 22:53 902
Ребров оцінив гру Шапаренка, Мудрика та Судакова у матчі проти Словаччини | 19-27
21 червня збірна України переграла словаків у 2-му турі групового етапу Євро-2024 2:1.

21 червня відбувся матч 2-го туру групи Е на Євро-2024 між збірними Словаччини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих .

Після завершення зустрічі головний тренер української національної команди Сергій Ребров оцінив гру Миколу Шапаренка, Михайла Мудрика та Георгія Судакова:

«Микола Шапаренко провів невдалий перший тайм? УЄФА визнав його найкращим гравцем матчу, він забив гол, працював на команду. Так, у першому таймі Шапаренко не забив, але ми тоді більше оборонялися. Після перерви ми зробили висновки, трішки змінили модель гри в обороні. Тому в другому таймі в нас було набагато більше моментів.

Михайло Мудрик провів другий поєдинок поспіль. Він — дуже швидкісний гравець. Навіть у першому матчі в нього були проблеми наприкінці. За рахунку 2:1 нам були потрібні свіжі футболісти, які будуть оборонятися, тому я й зробив заміну. Я вдячний Михайлу, адже він віддав на полі всі сили.

Гра Георгія Судакова? Як ви бачили, сьогодні на полі була наймолодша команда на Євро. Багато футболістів нашої збірної мають хороше майбутнє. Але, звичайно, молоді хлопці не завжди стабільні, не можуть показувати топрівень у кожному матчі. Судаков в обох поєдинках дав нам багато енергії на полі, він добре розуміє футбол. Він багато працював, допомагав команді. Він може закрити декілька позицій, що дуже важливо», – сказав Ребров.