Збірна України 22 Червня, 08:48 626
«Просто прекрасний перший дотик Яремчука». Що говорили гравці збірної Словаччини після поразки від України | 19-27
Лідери збірної Словаччини прокоментували поразку від України у другому турі Євро-2024 – 1:2.

Захисник збірної Деніс Вавро:

Ми дуже добре розпочали. Забили гол, у нас були моменти. Потім ми трохи зупинилися, а Україна почала частіше атакувати, забила два голи. Ми припускалися помилок. Нам потрібно ще повернутися до гри, у нас є попереду матч проти Румунії. Не знаю, що сталося. Ми «відкрили» поле для України. Вони мали дуже багато гри один в один. І навіть у штрафному в них були моменти. Нам потрібно передивитися цей матч на відео та попрацювати, щоб такого не було надалі.

Звісно, віримо у вихід в плей-оф і показали свої хороші якості проти Бельгії, сильної команди. Все залежить від нас, нам потрібно просто виграти в Румунії. Якщо ми переможемо, то кваліфікуємося; не виграємо — побачимо, що відбудеться у матчі Бельгія-Румунія», – сказав Вавро, якого цитує «Суспільне».

Кіпер «Ньюкасла» і збірної Словаччини Мартін Дубравка:

«Ми дуже розчаровані через поразку. У першому таймі класно грали, стартові 45 хвилин були під нашим контролем. Створили трішки моментів, але забили лише один гол.

Чи вплинула на гру проти України перемога над Бельгією? Готувалися до всього, ніколи не недооцінюємо наших суперників. Знаємо, наскільки якісні футболісти у збірної України, як вони переживають за футбол та як важко проти них грати. Перші 35 хвилин для нас були класними, треба було забивати. Але у другому таймі це була дуже важка гра для нас, ми втратили контроль над нею та програли.

Були впевненими у собі і перед матчем проти Бельгії. Але Україна – інша команда, інша система та атака. Ми були готові, добре грали з м'ячем, але в другому таймі щось втратили.

Другий гол – просто прекрасний перший дотик нападника. Не знав навіть, чи м'яч пролітає повз ліву або праву ногу – настільки класний був дотик від Яремчука.

Шанси на вихід з групи? Буде важко. Ви бачите, що на цьому Євро всі команди можуть виграти в будь-якому матчі. Але ми дуже досвідчені, нам потрібно просто відновитися після цього матчу та підійти в гарному стані до збірної Румунії», – сказав Дубравка у коментарі Суспільне Спорт.

Капітана збірної Словаччини Мілан Шкріньяр:

«Перший тайм пройшов із нашого боку нормально, але ми просто не маємо права грати так, як грали в другому таймі. Ми не дотримувалися інструкцій, дозволили супернику перевернути гру. Ми розчаровані, цей матч ми уявляли собі по-іншому. Але в цій групі все, як і раніше, в наших руках.

Упустити такий шанс на перемогу після першого тайму прикро, але треба тримати голову вище. Нам потрібно виправити те, що сьогодні в нашому виконанні було не дуже добре, і поліпшити гру. Особливо ту, що ми показали в другому таймі», — наводить слова Шкріньяра офіційний сайт УЄФА.

Наразі збірні України, Словаччини та Румунії мають по 3 бали у групі Е. Бельгія має 0 очок, у неї в запасі є матч з Румунією.