Мілевський розповів, як замовив дівчат легкої поведінки претенденту на ЗМ

Динамо Київ 22 Червня, 14:57 734
Мілевський розповів, як замовив дівчат легкої поведінки претенденту на ЗМ | 19-27
​Колишній форвард «Динамо» та збірної України Артем Мілевський розказав, як після матчу Євро-2012 Швеція - Франція (2:0) на прохання Анатолія Тимощука влаштував для тодішнього півзахисника французької команди Франка Рібері зустріч з двома дівчатами легкої поведінки.

«Дзвонить мені – пітерський чувак (Анатолій Тимощук - прим.): «Зателефонував Рібері та попросив нарити дівчаток легкої поведінки». Я кажу: «А я до чого?». – «У тебе ж записник є, ти своя людина по дівках». – «Який його прайс цікавить і скільки дівчат потрібно?». - «Зараз передзвоню».

Рібері йому відмаячив. Передзвонює мені цей клоун: «Треба дві по тисячі доларів». Я говорю: «Добре, дай мені 30 хвилин».

Дзвоню найголовнішій мамці: «Привіт, це Міля. Зараз йде чемпіонат Європи, збірна Франції живе у готелі «Хаят». Треба дві дівчинки по штуці». – «Кому?». – «Рібері». – «Це той зі шрамом з Франції?».

«Так. Тільки дивись, не підведи. Мені треба марку тримати, щоб мене потім хвалили». – «Добре». – «Тільки ти мені покажи спочатку їхні фотки». – «Дай мені 30 хвилин». Вже цей дзвонить: «Ну що там?». – «Вирішую питання».

Тут вона надсилає фотки. Я дивлюсь – дівчатка топ. Дав адресу. Вони тулять у «Хаят». Я кажу пітерському: «Передай Франку привіт, нехай мені організує пляшку «Чіваса» через тебе».

Охорона завела дівчаток до Рібері, він брав їх на дві години. Я сиджу, думаю, що там відбувається. Дві години ночі, я не сплю, клацаю телевізор. Тут дзвонить мені мамка: «Все нормально. Дівчатка задоволені, він їм налив шампанське, не те що ти». Я говорю: «У сенсі не те що я? Що ти мене ображаєш?».

«Тьома, та я жартую. Рібері у захваті». – «Все, бувай. Буду у відпустці чи до лазні поїду, то наберу. Скажи чесно, Рібері дав на чай?». – «Дав зверху по 100 євро». Я говорю: «От ви п#####е. Мабуть, нормально дали. Де відкатик?».

Я слухавку поклав, видихнув. Головне, що Рібері сподобалося. Після всього дзвонить мені пітерський: «Міля, дякую тобі. Все на найвищому рівні, Рібері в шоці». Там ще Роббен дізнався, вони ж з ним були кентами в «Баварії».

Коротше, Рібері в####в цих дівчат, залишився задоволений, а віскі я чекаю досі. Так і не виставився, скотина», – сказав Мілевський.