Хачеріді – про можливий трансфер Себальоса: «Коли нас з Кравцем запитали: «Ви впевнені?», ми сказали, що впевнені»

Динамо Київ 23 Червня, 10:22 935
Хачеріді – про можливий трансфер Себальоса: «Коли нас з Кравцем запитали: «Ви впевнені?», ми сказали, що впевнені» | 19-27 Фото: Колаж Ми - це Динамо, Динамо - це Ми
Працівник відділу селекції «Динамо», який відповідає за трансферну політику, Євген Хачеріді, розповів, чому під час пошуку нового центрального захисника вирішили зробити вибір на користь колумбійця Браяна Себальоса з «Форталези». 

– Цього міжсезоння ви підсилюєтеся, причому непогано, по всій вертикалі, я так бачу. Себальос доїде?

– Дай Бог. Чекаємо офіційно. Він нам дуже потрібен.

– Що він вам дасть?

– Те, що ми бачили, – це дуже сильний захисник, дуже швидкий, чіпкий, добре грає головою. Ми шукали в центр захисту. І головний тренер хотів, і всі хотіли. Ми шукали, багатьох футболістів дивилися в цій зоні.

– Чимось схожий на Хачеріді?

– Важко сказати. Ми різні. Я високий, він трохи нижче, мабуть, ще швидший, відбір. Я теж був у відборі непоганий. Дай Бог, щоб це вийшло. Ми всі його хочемо бачити, головний тренер його хоче бачити. Ми ходили до керівництва – не буду казати, що прямо благали.

– А чия це креатура була?

– Наша. Я, Кравець – ми дивилися. Ми багатьох футболістів дивилися. Ми вибирали, потім подивився головний тренер, його помічники – їм теж дуже сподобалося. Ми ходили до Ігоря Михайловича, Григорія Михайловича. Так, він недешевий, коштує грошей.

– Мільйон сто, по-моєму, я чув.

– Не буду нічого казати, є керівники. Коли вони запитали: «Ви впевнені?», кажу: «Так, я впевнений», Артем сказав: «Ми впевнені». За такі гроші такий хороший вік, коли він 2-3 сезони добре гратиме, його продадуть у 2-3 рази дорожче.

– А чому вам треба було переконувати президента клубу? Це завжди так відбувається?

– Я в структурі буквально скільки – не знаю, може, пів року, навіть не пам’ятаю, коли підписував контракт. Не знаю, може, у них є якась невпевненість, може, бояться помилитися з гравцем – раптом ми візьмемо, а він не заграє, витратять гроші, і ми будемо винними в цьому.

– Позиція центру захисту вже закрита чи ще когось будете шукати? Я запитую, тому що я чув, що ви так само розглядали іншого латиноамериканця, який зараз грає в «Левскі» – панамець Хосе Кордоба. Був такий? Але він дорогий – 2,3-3 мільйони.

– Так, дивилися, ціна в 2-3 рази дорожче. Якщо дивитися Кордобу і Себальоса – Себальйос значно цікавіше.

– Чи підтвердиш таку інформацію? Я чув, що Вірджіл Гіта – румун, який грає в «Краковії», і якого навіть Коноплянка вмовляв приїхати в «Динамо» – а той відмовився.

– Так, це правда. Я не те, щоб наполягав, він мені теж сподобався за його футбольними характеристиками – теж дуже такий шикарний. Для нас це було б підсилення за хорошу ціну. Ціна і якість – супер. Знову ж таки, він сподобався усім. Ми не раз йому телефонували – то «так», то «ні», то війна, зрозуміло.

– І Коноплянка упрошував його?

– Так, Артем виходив на Коноплянку, він з ним грав у «Краковії», дав хорошу характеристику про нього – він професіонал, теж швидкість хороша. У нього зріст невеликий, він головою добре грає, за сезон 6-7 м'ячів забиває, для захисника це непогано, – сказав Хачеріді.

Минулий сезон Себальос відіграв на правах оренди за «Атлетіко Хуніор». В його активі 11 матчів без результативних дій.