Процес ліквідації запущено. У «Дніпра-1» не залишилося футболістів

Футбол України 23 Червня, 22:45 441
Процес ліквідації запущено. У «Дніпра-1» не залишилося футболістів | 19-27
Розпочався процес ліквідації клуба «Дніпро-1». Футбольний журналіст Ігор Бурбас розповів подробиці:
«На цей момент клуб капіталізував значні кошти на продажах Гуцуляка, Піхальонка, Волинця. На порозі відходу Сваток, Мірошниченко та Адамюк. Водночас зароблене в клубі не поспішають пускати на погашення боргу перед командою, хоча до кінця місяця обіцяли всім зарплату за січень.

Ще група футболістів за тиждень залишить клуб у статусі вільних агентів. Відтак у складі «Дніпра-1» на момент виходу з відпустки не набереться достатньо складу, щоб розпочати повноцінний тренувальний процес.

Нікого буде підтягнути і з юнацької команди, де від сили залишиться пара футболістів. В команди U-19 і тренера досі навіть не призначено. За моєю інформацією, була домовленість із Олександром Грицаєм, але зараз все поставлено на паузу.

Якщо навіть раптом клуб і захоче продовжити свою життєдіяльність, то укомплектуватись не зможе через трансферний бан (заборгованості перед Балулі, Амашем, Кучером тощо). Поки все йде до того, що план наступний – продати всіх по максимуму, отримати бабки і по-тихому закрити лавочку».