​Максим Таловєров: «Команда, яка грає на нічию, вже програла до матчу»

Збірна України 23 Червня, 22:51 198
​Максим Таловєров: «Команда, яка грає на нічию, вже програла до матчу» | 19-27
Захисник збірної України Георгій Судаков відповів на запитання журналістів на прес-конференції, присвяченій виступу на чемпіонаті Європи.

– Чи дивилися ви вчора матч Бельгія – Румунія? Що нам треба зробити, щоб вийти з групи?

– Дуже добре, коли все залежить від тебе. Якщо здобудемо позитивний результат, то все буде добре. Так, вважаю, легше.

– На що чи на кого треба звернути увагу нашій збірній перед поєдинком із Бельгією?

– Звісно, бельгійці мають дуже класних виконавців. Це й Де Брюйне, і Лукаку, і Доку. Але у футбол грає команда, і Бельгія – збалансована та сильна команда. Але шанси у всіх наразі рівні, тому будемо робити все можливе.

– Наскільки для збірної України безпечно на Євро? Можливо, були якісь ситуації чи провокації?

– Хочу додати, що представники багатьох країн також намагаються підтримувати нашу команду. Багато хто хоче допомогти, а от із провокаціями ми не стикалися.

– Максиме, чи не пригнічує вас той факт, що вас розглядають як запасного гравця? Наскільки велика конкуренція у збірній?

– Я вважаю, що для кожного гравця дебютувати на Євро – це велика подія. Це один із найпрестижніших турнірів. Я дуже пишаюся довірою тренерів. Для мене найважливіше – допомагати команді. А 10 секунд чи 90 хвилин – не має значення.

Щодо конкуренції, то в збірній дуже якісні гравці. Це тільки мотивує показувати всі свої якості на тренуваннях. Найголовніше, щоб ми перемагали.

– Коли ви бачите прапори України на стадіоні, наскільки це вас мотивує? На Євро є також багато людей із російськими прапорами. Чи це впливає на вас?

– Звичайно, коли ми бачимо українські прапори на трибунах, нас це мотивує й підбадьорює. Щодо російських прапорів, то нас провокують і будуть провокувати. Важливо, щоб ми сконцентрувалися на своїй грі й не зважали на це.

– Ситуація в групі складається так, що нічийного результату вам може й не вистачити. Чи розумієте ви, що проти бельгійців потрібно грати на перемогу?

– Я вважаю, що команда, яка грає на нічию, уже перед матчем програла на 95 відсотків. Тому кожна збірна, й Україна теж, грає на перемогу. Кожен розуміє, що треба перемагати, і буде робити для цього максимум.