У новому сезоні в УПЛ гратимуть такими ж м’ячами, як в Серії А та Ла Лізі: фото ігрового снаряда

Футбол України 24 Червня, 17:17 199
У новому сезоні в УПЛ гратимуть такими ж м’ячами, як в Серії А та Ла Лізі: фото ігрового снаряда | 19-27
Офіційний технічний партнер УПЛ компанія PUMA презентувала новий м'яч, яким гратимуться усі матчі елітарного чемпіонату нашої держави у сезоні 2024/25 рр.

Компанія PUMA продовжуючи плідну співпрацю з УПЛ, яка була розпочата ще в липні 2021 року, випустила новий м’яч вищого рівня з видатними показниками продуктивності, що допоможе максимізувати рівень гри.

Головним акцентом у дизайні стало додавання наших національних жовто-блакитних кольорів на сам м’яч та логотипів PUMA та УПЛ.

Співпраця між УПЛ та всесвітньовідомим брендом спортивного одягу, взуття та аксесуарів розрахована на два наступних сезони.

Зауважимо, що такі м'ячі використовується у провідних європейських футбольних лігах, які співпрацюють з PUMA, зокрема іспанській Ла Лізі, італійській Серії А та португальській Прімейра-лізі.


Особливості нового м’яча:

однакові за формою та розміром 12 панелей забезпечують ідеально збалансований розподіл ваги, збільшені та глибокі шви гарантують позитивний вплив на аеродинаміку, нова 3D текстурована поверхня з 1.1 мм PU покращує довговічність та аеродинаміку.