«Забарний не бачив матчів найкращих зразків «Динамо» і не відкривав конспектів Лобановського, але грає у покращений варіант динамівського футболу», - журналіст

Збірна України 26 Червня, 14:56 248
«Забарний не бачив матчів найкращих зразків «Динамо» і не відкривав конспектів Лобановського, але грає у покращений варіант динамівського футболу», - журналіст | 19-27
Журналіст Руслан Свірін оцінив прогрес захисника збірної України Іллі Забарного.
«Чимало експертів сходяться у думці, що залізобетонне місце у стартовому складі збірної України має опорний захисник Ілля Забарний, який є справжнім стовпом захисту жовто-синіх. Невблаганна статистика, яка обчислює усі корисні дії гравців на полі, свідчить - Забарний віддав на цьому Євро 28 довгих передач, поступаючись за цим показником лише воротарю збірної Англії Джордану Пікфорду.

Тобто Ілля, як ніхто інший в команді, розганяє атаки і мимоволі сповідує стиль найкращих зразків Динамо Київ золотих часів Лобановського, коли команда не гребувала довгими, часто діагональними, передачами. Людина не бачила тих матчів, не відкривала конспектів Лобановського, але грає у динамівський футбол, покращений варіант, я б сказав, бо відтрубив у Борнмуті 42 матчі від свистка до свистка.

Отже його стиль затребуваний і там, і тут (в збірній України). Хто йому сказав, що треба грати так, а не вовтузитися з м’ячем, поки не відберуть?», - написав Свірін на своїй сторінці у Facebook.