Максим Фещук: «Вірю в перемогу наших козаків»

Євро-2024 26 Червня, 15:06 130
Максим Фещук: «Вірю в перемогу наших козаків» | 19-27
Колишній український футболіст Максим Фещук поділився очікуваннями від матчу збірної України проти національної команди Бельгії в рамках 3-го туру групового етапу Євро-2024:
«Очікування лише одні: вірю в перемогу наших козаків. Це один результат, який задовольняє мене. Чому не зіграти на перемогу? Навіть у випадку нічиєї, я собі так нарахував, ми можемо мати четверте місце, якщо Румунія і Словаччина також зіграють внічию. Десь нічийний результат, напевно, був би непоганим, але для чого грати так, коли треба грати на перемогу? В принципі, так, як футболісти збірної України в інтерв’ю розповідають.

Я, чесно кажучи, очікував трохи більш якісної гри зі сторони нашої збірної. Насправді, бо дуже класні футболісти і класна команда. Можливо, у всіх вболівальників навіть трошки зависокі очікування. Але це заслуга хлопців, що вони підняли так планку, підняли очікування від них. Тому я ще раз говорю, Бельгія – це топ-команда.

При всій повазі до Румунії і Словаччини – це зовсім інший рівень. Повернусь до нашої товариської гри з німцями, де ми зіграли 0:0. Такого плану можна десь з бельгійцями порівняти. Треба зіграти на результат. Тут і від тренерів буде багато що залежати. Правильно підібрати стартовий склад, все розрахувати, все порахувати. Потрібно грати на результат».