Бунт у сербській роздягальні: четверо гравців припинять грати за збірну, якщо надалі її очолюватиме Драган Стойкович

Світовий футбол 27 Червня, 20:07 187
Бунт у сербській роздягальні: четверо гравців припинять грати за збірну, якщо надалі її очолюватиме Драган Стойкович | 19-27
Пішли перші скандали після вильоту деяких команд.

Збірна Сербії уперше в своїй новітній історії взяла участь на чемпіонаті Європи. Втім, підопічні Драгана Стойковича виступили невдало на цьому турнірі, посівши останнє місце у турнірній таблиці з двома очками в активі. Але, як виявилось, у їхній роздягальні не все так добре.

За інформацією сербського медіа Informer, одразу четверо гравців готові припинити грати за збірну, якщо її надалі очолюватиме Драган Стойкович. Зокрема, таке рішення можуть прийняти Предраг Райкович, Душан Тадич, Сєргєй Милинкович-Савич та Александар Митрович. Капітан сербів після першої гри публічно розкритикував тренера за рішення не ставити його в стартовий склад, але потім утримався від того, щоб сказати все, що у нього на думці, навіть після гри з Данією.

«Е-ем... Ну, я не знаю, що сказати. Я маю на увазі, якщо я скажу щось відверто, то це буде так, ніби я вбив людину.

Краще я нічого не скажу, тому що ніхто не зрозуміє, що я хотів сказати. Не в цьому справа, не в Тадичі справа, найголовніше - це єдність, хлопці, це найголовніше, але як один з лідерів, звичайно, ти хочеш взяти на себе відповідальність, завжди бути на полі, це нормально, по-людськи.

У нас деякі речі трохи перекручуються. Не думаю, що варто говорити про це відверто», - заявив Душан Тадич після останнього матчу на Євро.

Варто відзначити, що до початку турніру інший член збірної, Неманья Радоньїч, вирішив не грати за Сербію, поки головним тренером є Драган Стойкович.