«Це все маячня‎»: Вацко розкрив правду про складність «Динамо» у підписанні Себальйоса

Динамо Київ 28 Червня, 12:29 914
«Це все маячня‎»: Вацко розкрив правду про складність «Динамо» у підписанні Себальйоса | 19-27 Фото: ФК Динамо
Спортивний журналіст-блогер Віктор Вацко розповів, що київське «Динамо» купувала оборонця Браяна Себальйоса ледь не наосліп і зважилося на підписання лише після того, як колумбієць прибув до України.

Віктор Вацко, спираючись на власні джерела, розказав дуже цікаві подробиці трансферної епопеї з переходом до київського Динамо Браяна Себальйоса, якого презентували у якості гравця столичного гранда лише напередодні.

«Парадокс в тому, що як в Динамо дивилися Себальоса. Тільки відео його матчів. По відео як ти зможеш зрозуміти реальну антропометрію, реальний зріст гравця. Всюди, в офіційних футбольних джерелах написано, що Себальос має 189 чи навіть 190 см, а приїхав, ну мені сказали 183 см. Олександр Шовковський не захотів на себе брати відповідальність так би мовити вразі чого.

Те що там розповідали, писали, злякався обстрілів, злякався війни – це все маячня. Я думаю просто хтось таким чином подавав інформацію щоб вигородити факап клубу», – розповів Вацко в ефірі своєї авторської програми на ютубі.