Агент із досвідом роботи в Англії назвав гравців «Динамо», які готові перейти в європейські клуби

Динамо Київ 29 Червня, 12:47 966
Агент із досвідом роботи в Англії назвав гравців «Динамо», які готові перейти в європейські клуби | 19-27
Журналіст Сергій Тищенко записав інтерв'ю з українським футбольним агентом Всеволодом Бадком, який висловився про можливий перехід до іноземних клубів деяких гравців «Динамо».

Ім'я Всеволода Бадка не дуже відоме у публічній сфері світу футболу. Але насправді це дуже цікавий агент, який має великі контракти на рівні англійського Чемпіоншипу. Таке собі лобі українських гравців в Англії.

– Зараз одним із найкращих воротарів України є Георгій Бущан. Йому вже 30 років. Ще реально перейти до топ-чемпіонату?

– Бущану буде це непросто. У нього більше шансів було 3-4 роки тому, коли він виступав за збірну України на Євро і грав за клуб на рівні ЛЧ. З іншого боку, з віком трансферна вартість буде зменшуватися. Від воротаря хочуть, щоб він був адаптованим, знав мову. Щоб був, як свій. Клуби більше схиляються до вже адаптованих гравців.

– Шапаренко зміг реанімувати свою кар'єру?

– Він повертає свою форму і виходить на той рівень, який у нього був до травми. Тоді він перебував у шорт-листах провідних клубів. На жаль, Динамо не грало у єврокубках. Тому потенційний перехід може відбутися тільки завдяки виступу у складі збірної України на Євро-2024.

– Бражко та Ванат готові до переходів у сильніші чемпіонати, чи ще повинні пограти в УПЛ?

– Я вважаю, що важливо не перетримувати гравців в УПЛ. Якщо вони готові, то потрібно відпускати розвиватися. Вони готові до нових викликів.