Шевченко намагався натуралізувати для збірної України капітана клубу АПЛ перед Євро-2020: деталі переговорів

Збірна України 1 Липня, 10:24 894
Шевченко намагався натуралізувати для збірної України капітана клубу АПЛ перед Євро-2020: деталі переговорів | 19-27
Циганик розповів про спроби натуралізувати Максіміліана Кілмана. Захисник «Вулвергемптона» був готовий грати за Україну та навіть пройшов збори з національною командою.

Максіміліан Кілман мав змогу приєднатися до збірної України за часів Шевченка на чолі команди. Гравець міг навіть потрапити в офіційну заявку національної команди на Євро-2020. Таку інформацію озвучив на своєму Youtube каналі відомий український журналіст Ігор Циганик:

«Шевченко дуже хотів Кілмана в матчі на Євро. І Кілман приїхав сюди. Йому видали форму, він жив в «Опері». Він приїжджав в Україну, був у таборі, його з футболістами познайомили. Не пам’ятаю, чи це була офіційна гра чи товариська, але він приїжджав перед Євро». – розповів Циганик.

Також інсайдер повідомив, що захисник теж був налаштований грати за Україну:

«Кілмана мама дуже хотіла, щоб він зіграв. Вона – українка і дуже хотіла, щоб він зіграв за збірну України. Він приїхав сюди, його тихенько зустріли. Провели перемовини – Кілман нічого не вимагав, ніяких грошей він не хотів, просто хотів грати за збірну України. Він був готовий грати. Треба буде пошукати у адміністраторів, десь була футболка вже набита «Кілман».