«Ти не можеш давати свої корективи»: як іспанський екс-асистент Реброва в «Динамо» покинув збірну через Шевченка

Збірна України 1 Липня, 12:27 1227
«Ти не можеш давати свої корективи»: як іспанський екс-асистент Реброва в «Динамо» покинув збірну через Шевченка | 19-27
Інсайдер Ігор Циганик розкрив причину конфлікту між Раулем Ріанчо та Андрієм Шевченком, що призвело до відходу асистента зі штабу національної збірної України.

Причиною відходу Рауля Ріанчо з посади асистента головного тренера збірної України стали протиріччя з Андрієм Шевченком. Про це повідомив на своєму Youtube каналі відомий український інсайдер Ігор Циганик:

«Шевченко дуже сильно почистив штаб. Рауль Ріанчо у нього був, який любив розказувати. Вони дуже сильно посварилися, тому що, виявляється, Рауль Ріанчо після установки тренера ще робив свою установку безпосередньо для деяких футболістів. Вибухнула ця історія в Ісландії, коли Шевченко сказав: «Все, ми припиняємо співпрацю, тому що має хтось один давати установку. Ти не можеш потім підправляти і давати корективи свої».
  • Нагадаємо, що Рауль Ріанчо пербував на посаді асистента головного тренера у збірній Україні в період з 2016 по 2018 роки.
  • Андрій Шевченко керував національною збірною у період з 2016 по 2021 роки.