​Де Брюйне про поразку Бельгії від Франції: «Я намагався зробити все, що міг»

Євро-2024 1 Липня, 23:16 155
​Де Брюйне про поразку Бельгії від Франції: «Я намагався зробити все, що міг» | 19-27
Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брюйне підбив підсумки 1/8 фіналу Євро-2024 проти Франції (0:1).
«Дуже шкода. Ми мали план, і ми його досить добре виконали. Ми знали, що з їхнім класом гравців вони володітимуть м'ячем. Ми мали свої моменти, хоча їх було не так багато. Але ми можемо бути небезпечними. Наш план був хороший, поки не прийшов їхній гол. Ми мали мало часу, щоб відповісти.

Я намагався зробити все, що міг. Сьогодні я грав більше в обороні і зробив усе, що міг допомогти команді, хоча прикро, що не зміг реалізувати свій шанс. Це не те, чого ми хотіли, але хоча ми й не були серед фаворитів», — наводить слова де Брейне офіційний сайт УЄФА.

Перемогу команді Дідьє Дешама приніс автогол Яна Вертонгена на 85-й хвилині. Захисник бельгійців перевів м'яч у ворота після удару Рандаля Коло-Муані.

Франція вийшла до чвертьфіналу Євро-2024, де зіграє з переможцем пари Португалія – Словенія.