Євро-2024 3 Липня, 10:11 164
​Фанати влучили невідомим предметом у голову хавбеку Австрії Забітцеру, він упав на поле | 19-27
Уболівальники потрапили невідомим предметом у голову півзахиснику Австрії Марселю Забітцеру, гравець звалився на газон.

Сталося це в ході гри 1/8 фіналу чемпіонату Європи - 2024 між командою Австрії та збірною Туреччини, коли Забітцер готувався виконати кутовий удар.

Нагадаємо, матч між Туреччиною та Австрією відбувся напередодні, 2 липня. Команди грали на стадіоні «Ред Булл-Арена - Центральштадіон» (Лейпциг). Зустріч обслуговувала бригада арбітрів, яку очолював Артур Суареш Діаш. На першій хвилині (згідно з даними УЄФА, на 57-й секунді) матчу турецький захисник Меріх Демірал вивів свою команду вперед: гравець вдало зіграв на відскоку після розіграшу кутового удару біля воріт австрійців.

На 59-й хвилині півзахисник збірної Туреччини Арда Гюлер навісив на ближню штангу, де Меріх Демірал ударом головою з воротарської межі відправив м'яч під поперечину — 2:0. Через сім хвилин австрійці змогли скоротити відставання: забив нападник Міхаель Грегорич після знижки захисника Стефана Поша — 1:2. У підсумку зустріч завершилася перемогою турецької команди із рахунком 2:1.