«Ці піжони гідні ганьби та приниження». Друг Мілевського жорстко налетів з претензіями на збірну України після провалу на Євро-2024

Збірна України 3 Липня, 12:05 653
«Ці піжони гідні ганьби та приниження». Друг Мілевського жорстко налетів з претензіями на збірну України після провалу на Євро-2024 | 19-27
Збірна України не змогла вийти з групи на чемпіонаті Європи-2024, посівши останнє місце у групі.

Підопічні Сергія Реброва розпочали турнір з ганебної поразки від Румунії (0:3), потім здобули мінімальну перемогу над Словаччиною (2:1) та зіграли у нічию проти Бельгії.

Журналіст NV Андрій Павлечко поспілкувався з Сергієм Третяком. Близький друг Артема Мілевського жорстко розкритикував збірну України через провал на чемпіонаті Європи-2024.

«Ми звикли самі собі брехати. Це наша національна забава. Андрій Шевченко називає Зінченка найвеличнішим захисником сучасності. Пів України вважає збірну найсильнішою за всю історію. Усі стверджують, що Мудрик, Судаков і Довбик — це зірки світового рівня. Ребров — найкращий і найдосвідченіший тренер. Деякі фахівці бачили нас у півфіналі. Б**ть, усі футбольні люди розуміли, що це фантастична маячня, незрозуміло для кого і для чого озвучена. Та ж картина і після провалу: «Підтримаймо, їм не пощастило, добре грали останню гру, вони плакали в роздягальні», бла-бла. Кому це треба? Обіс**лися вони по самі коліна. Люди не виконали завдання. Що буде з водієм автобуса, який не довів пасажирів до кінцевої? Що зробити з токарем, який не виконав план? Що буде з будь-яким працівником, який погано зробив свою роботу? Його будуть лаяти, штрафувати, звільняти. То з якого переляку ми маємо шкодувати високооплачуваних співробітників, які ні в чому не потребують підготовки? Мені п*х, що вони плакали, ревіли, дро**ли, взагалі без різниці.

Вони підвели мільйони людей в Україні, які заслужили на свято. Вони гідні ганьби й приниження. Жоден не бився. Три гри на граничному пульсі. Кляті піжони, доля яких намагатися потрапити ще раз у збірну і спокутувати ганьбу. Ребров — людина, яка тренувала два роки Динамо, бувши, по суті, учнем, провела один вдалий сезон в Угорщині та в Лізі чемпіонів, а потім поїхала в розквіті сил у чемпіонат пенсіонерів, не може вважатися ні досвідченою, ні зрілою, ні вмілою. Люди заслужили на свято. У багатьох немає в сьогоднішньому жахливому світі ще стільки часу на очікування наступного футбольного форуму. Хоча, як кажуть, не зачаровуйся і не будеш розчаровуватися», — сказав Третяк.