«Говорив ще перед чемпіонатом Європи, що потрібно, щоб преса чинила тиск на гравців», - ексгравець збірної України

Збірна України 3 Липня, 12:13 363
«Говорив ще перед чемпіонатом Європи, що потрібно, щоб преса чинила тиск на гравців», - ексгравець збірної України | 19-27
Колишній захисник збірної України Олександр Кучер поділився думками про виступ української команди на Євро-2024.
«Чи розчарував мене виступ збірної України на Євро? Є осад, звичайно, ми вірили у них. Я говорив ще перед чемпіонатом Європи, що потрібно, щоб преса чинила тиск на гравців, давала інформацію, що румуни вміють грати у футбол, щоб вони знали та розуміли, що це не буде прохідна гра.

Усі до гри писали, що наші румуни легко переможуть. Багато таких випадків було. На Євро-2016 усі кричали, що з групи вийдемо, але німцям програли, добре грали, а потім казали, що в ірландців виграємо, вийдемо із групи, там потрапили, потім там.
Преса має писати, що вони вміють грати. У нас футболісти грають у закордонних клубах, а ми вважаємо, що ми вже виграли. Але ж я кажу, що все вирішує футбольне поле», - сказав Кучер.

За підсумками групового етапу Євро-2024 збірна України фінішувала на 4-й позиції у турнірній таблиці групи E та не вийшла у плей-оф турніру. Турнірна таблиця тут.

Українська команда поступилася збірній Румунії (0:3), перемогла у матчі зі Словаччиною (2:1) та зіграла у нічию з командою Бельгії (0:0).