«Є футболістом такого ж масштабу, як Заваров»: ексгравець збірної України високо оцінив талановитого новачка «Динамо»

Динамо Київ 3 Липня, 20:02 1235
«Є футболістом такого ж масштабу, як Заваров»: ексгравець збірної України високо оцінив талановитого новачка «Динамо» | 19-27
22-річний український півзахисник Валентин Рубчинський продовжить кар'єру в київському «Динамо». Майже два роки тому екстренер таланта Олександр Поклонський дав коментар стосовно гри свого підопічного.

Гравець молодіжної та олімпійської збірних України Валентин Рубчинський став футболістом київського Динамо.

У 2022 році колишній тренер ФК Дніпро Олександр Поклонський, під керівництвом якого Рубчинський зробив перші кроки у дорослому футболі, розповів про талановитого гравця.

«Чи були у Йовічевича плани на Рубчинського? Так, він був дуже задоволений Валентином, залучав його до першої команди. Хотів його лишати. На початку зими він їздив із Дніпром-1 на збори. Просто у Йовічевича в середній лінії грали такі майстри як Джурасек, Ді Франко, інші досвідчені футболісти. Пробитись в основу 20-річному хлопцеві було непросто», – сказав Поклонський в ексклюзивному інтерв'ю Fanday.net.

Тоді тренер відповів на питання, чи під силу Рубчинському стати зіркою українського футболу:

«Чому б ні? Для цього він має всі дані. Чудова техніка, чудове бачення поля. Як на мене, він є гравцем такого ж масштабу, як Заваров».