«Я здивований»: Шаран розніс «Динамо» та «Шахтар» за небажання відпускати гравців в олімпійську збірну України

Збірна України 4 Липня, 10:05 400
«Я здивований»: Шаран розніс «Динамо» та «Шахтар» за небажання відпускати гравців в олімпійську збірну України | 19-27
Відомий тренер Володимир Шаран розкритикував «патріотичну» позицію українських клубів, які на словах готові віддати за Україну останнє, а на ділі роблять усе, аби послабити команду Руслана Ротаня на історичній для нашої держави Олімпіади.
«Думаю, що не тільки я, а й тренерський штаб олімпійської збірної теж незадоволений тим, що мають, це у плані гравців, які повинні були зіграти на Олімпіаді. Чесно кажучи, я здивований.

Я розумію, що наші футбольні клуби ставлять перед собою свої завдання, але Україна потрапила перший раз на Олімпійські ігри. Я думаю, що їм потрібно було підсилити нашу олімпійську збірну. Підсилили б Трубін і Бондаренко. Для мене це ті гравці, які потрібні нашій збірній. Я розумію, що Судакова Шахтар не відпустить, але відпустили, слава Богу, хоча б Криськіва і Сікана, це вже непогано. Ну і Динамо могло відпустити Нещерета, якщо Трубіна немає. Я не знаю, чому так сталося, він хотів грати на Олімпіаді.

Чому Шахтар відпустив Сікана і Криськіва, а Судакова і Бондаренка ні? Це вже питання не до мене, кожен тренер думає за свою команду. Федерація на це вплинути не може, у клубів свої завдання, їм потрібно потрапляти в Лігу чемпіонів.

Переносити старт УПЛ теж не будуть, хоча, я думаю, що без Бондаренка і Судакова Шахтар у першому і другому турах переміг би. Не знаю, мені так здається. Наскільки я знаю, хлопці дуже хотіли грати на Олімпійських іграх», – сказав Шаран у коментарі NV.

Нагадаємо, перед стартом на Олімпіаді команда Руслана Ротаня проведе два товариські матчі – проти Єгипту (14 липня) та Парагваю (18 липня). Суперниками України на груповому етапі ОІ-2024 будуть Ірак (24 липня), Марокко (27-го) та Аргентина (30-го).