Володимир Звєров: «Перехід Рубчинського до «Динамо» - це один із головних трансферів українського міжсезоння»

Динамо Київ 4 Липня, 10:28 566
Володимир Звєров: «Перехід Рубчинського до «Динамо» - це один із головних трансферів українського міжсезоння» | 19-27
Журналіст та ведучий «ПроФутбол» Володимир Звєров прокоментував перехід Валентина Рубчинського до «Динамо».
«Це один із головних трансферів українського міжсезоння. Рубчинський – один з найбільш талановитих молодих українських футболістів, якому вже давно потрібно було виходити на новий рівень, і контракт на 4 роки в «Динамо» – це гарна історія.

Така, знаєте, на поверхні аналогія, що Рубчинський – це заміна Миколі Шапаренку під можливий трансфер або, як мінімум, ротація, якщо Шапаренко залишається в «Динамо». Те, що творить Рубчинський з м’ячем, як він тримає його, як він просуває його вперед, як він знаходить вільні зони на чужій половині поля, ви могли бачити у матчах «Дніпра-1» неодноразово.

Він не те, що недооцінений, просто він на тлі, можливо, десь Піхальонка, Довбика та інших футболістів «Дніпра-1»…Він просто достатньо скромний хлопець з того враження, яке я бачу. Але на футбольному полі він був один з найкращих у багатьох матчах «Дніпра-1».

У нього велика кількість перехоплень, що дуже важливо – оборонна робота. Оскільки Шапаренка часто критикують за те, що він далеко не найкращий в оборонній роботі. Рубчинський може закривати цю історію. Він потенційно дуже хороший оборонець, крім того, що ще й добре працює з м’ячем.

«Динамо» непогано притарилося. Захисник центральний, Піхальонок, Брагару, який є одним з найкращих технарів чемпіонату України. Це все говорить про те, що команда створюється і команда балансується», – сказав Звєров.


  • Хавбек є вихованцем академії Дніпра-1. За першу команду Дніпра-1 Рубчинський виступав з літа 2022 року.
  • За два останніх сезони провів за спортклубівців 72 матчі в усіх турнірах, у яких забив три голи та віддав дев'ять гольових передач.
  • Рубчинський в сезоні 2023/24 провів у футболці Дніпра-1 35 матчів, на його рахунку один гол, п'ять асистів.
  • Також Валентин є гравцем олімпійської та молодіжної збірних України.