Ярмоленко потрапив до антирейтингу гравців дортмундської «Боруссії» за історію клубу, які не виправдали очікувань

Світовий футбол 4 Липня, 15:17 234
Ярмоленко потрапив до антирейтингу гравців дортмундської «Боруссії» за історію клубу, які не виправдали очікувань | 19-27
Видання BVB Buzz, присвячене дортмундській «Боруссії», опублікувало свою версію антирейтингу гравців цього клубу за його історію, які не виправдали очікувань уболівальників.

Загалом у переліку виявилося чотири футболісти, а третім за рахунком вказано українця Андрія Ярмоленка, який виступав за «Боруссію» з літа 2017 року по літо 2018 року.

«Андрій Ярмоленко — гравець, якого вболівальники „Боруссії“ запам’ятають з абсолютно неправильних причин. Він був підписаний у 2017 році за 27 мільйонів євро (перейшов із київського „Динамо“, — прим. ред.), що є значною сумою для клубу в контексті інвестицій в одного футболіста. Ярмоленко щосили намагався виправдати цю ціну. Звісно, гравці не контролюють суму, за яку їх підписують, але вони контролюють свою гру на полі.

Ярмоленко протримався в „Боруссії“ лише один сезон, перш ніж його продали у „Вест Гем“. Це було прикро, але „Боруссія“ вчасно здійснила цей трансфер.

Ярмоленко — гравець із вочевидь більшим потенціалом, який він продемонстрував, виблискуючи в чемпіонаті України кілька сезонів поспіль, проте в Німеччині він мав інакший вигляд. У нього було безліч можливостей зробити собі ім’я перед воротами, але найчастіше майстерність його підводила.

Можливо, все змінилося б, якби Ярмоленко залишився і збільшив зусилля, але, на жаль, цього дізнатися вже не вийде. На жаль, потім він став надійним варіантом для „Вест Гема“ в АПЛ», — так прокоментувало видання занесення Ярмоленка до антирейтингу.

Додамо, що окрім українця, до списку футболістів, які в «Боруссії» не виправдали очікувань, увійшли Чіро Іммобіле, Маріо Гьотце (другий прихід у команду) та Андре Шюррле.